Metal Core Utorak: Thell Barrio (Mexico), Mesmera (Trogir), Velox (Split)
Bolesno dobar utorak u Kocki! Najluđe iz Mexica nakon Divlje Ruže!
Preminuo je Nelson Mandela – borac za slobodu i protiv svake segregacije, politički zatvorenik, a po izlasku s robije izabran za prvog predsjednika slobodne, post-apartheidske Južnoafričke republike, te (zajedno s Fredrikom Willemom deKlerkom) dobitnik Nobelove nagrade za mir 1993.
Preminuo je Nelson Mandela. Borac za slobodu i protiv svake segregacije, politički zatvorenik (u zatvoru je proveo 27 godina, što je prosječno trajanje života raskalašene rock zvijezde), a po izlasku s robije izabran za prvog predsjednika slobodne, post-apartheidovhske Južnoafričke republike, te zajedno s Fredrikom Willemom deKlerkom dobitnik Nobelove nagrade za mir 1993.
Uz misli kako ne samo Hrvatskoj nego i čitavoj oboljeloj Europi zaraženoj rasizmom, lažnim moralom i isključivošću treba jedan (i ne samo jedan) Nelson Mandela, poželimo ovom velikanu Vječni Mir!
KLFM
autor: Vjeran Stojanac, 06/12/2013
PROGRESSIVE METAL ATRAKCIJA DREAM THEATRE PONOVO U ZAGREBU
METALSOUND MUSIC & MOČVARA predstavljaju EUROPEAN CONSTRUCT 2013
Arhiva
Bolesno dobar utorak u Kocki! Najluđe iz Mexica nakon Divlje Ruže!
Iako nisam mogao sebi dopusiti trodnevni boravak na Terraneu, večer drugog dana je na glavnom Terra Stageu rezultirala eksplozijom oduševljenja, što je i više nego dovoljno. Imena poput Gang of Four , Calexico i My Bloody Valentine su valjda pristojna garancija!
Teće izdanje sound art festivala ISPOD BINE održat će se od 8. do 10. studenog u već utabanim prostorima našeg…
Drugog je prosinca 2016. po treći put održana manifestacija ‘Radio dan i noć’, koja kombinacijom predavanja, radionica te žive prezentacije radijskih DJeva obilježava rođendan radija KLFM.
playlist