Izvrstan prvijenac, najava novih stvari, prvi pravi koncert s bendom, popunjeni prostor Ghetta, sve što sam poželjeti mogao, a vjerojatno su isto željeli i glazbenici. Nakon koncerta odlazak u noć, lijepu proljetnu, i hod pustim gradskim ulicama pod nebom punim zvijezda koje se smješkaju u svijetu koji je samo za nas.
23.5. / Amfiteatar / 20 h (ulaz slobodan)
Prvi petak u 11. mjesecu rezerviran je za novu klupsku poslasticu kada nam iz Beograda dolazi jedno od najbitnijih imena tamošnje „underground“ scene, rezident kultnog kluba “20/44”, te član „Disco not disco“ kolektiva, DJ Brka.
Kroz cijeli prvi mjesec u splitskom Ghetto klubu očekuje nas niz zanimljivih događanja