Jeste li spremni za jedno košer izdanje Soda Fountaina? Sve je pod nadzorom, opustite se i pričekajte četvrtak, osmi siječnja u 10 ujutro, kada ćemo na KLFM-u samo za Vas uključiti naš džuboks (JewBox) ! Brižljivo odabrana glazba za odabrane slušatelje!
… – .-. .- -. –. . / .– . .- – …. . .-. / … – .-. .- -. –. . / .– . .- – …. . .-. / … – .-. .- -. –. . / .– . .- – …. . .-. / … – .-. .- -. –. . / .– . .- – …. . .-.
‘Soda Fountain’ opet u posvetnom ruhu! Ovotjedno bi se izdanje, bez okolišanja moglo nazvati ‘Tribute to Bob Dylan’.
Mislim, tko će čekati 18. svibnja? To me podsjeća na nekrofile koji čekaju Dan mladosti (pravilnije je reći: Dan umirovljenika). Ili na ratne veterane minhenske bojne koji nisu ni vidjeli obale Isara!