
Rendom srednja škola pt.1
2000-te lagana srednja škola. Skupiti Dabu (koji je živio kod Doma mladosti), preko S krivine i Rojca u ŠPUD. Onda chillaš u školi, pa na povratku kod Puljanke sjedneš na zidić popiti kolu.
Ide program i tablice, pare, otvoreno sve. Ide. Neka. Ko ima šta sad. Neka. I par pjesama na rendom.
autor: Rendom, 10/07/2025
Arhiva

2000-te lagana srednja škola. Skupiti Dabu (koji je živio kod Doma mladosti), preko S krivine i Rojca u ŠPUD. Onda chillaš u školi, pa na povratku kod Puljanke sjedneš na zidić popiti kolu.

Književnost vs design, Kanada vs Nova Gradiška. Nisam poslušao ali sudeći po natjecateljima, koji su oboje veliki ljubitelji glazbe, dobre su. Možda malo pop. Tko će pobijediti!????? RENDOOOM BITKE!

Masu toga. Užasan rendom. Oko 20 min preko termina. Najmanje slušan termin. Ubostvo. Ima i par pjesama – Bukowski, Koch i Baldini.
playlist