
THE CINEMATIC ORCHESTRA / A Caged Bird Imitations of Life (feat. Roots Manuva)
Britanski The Cinematic Orchestra se vraćaju nakon čak dvanaest godina. Novi album zvat će se ‘To Believe’, a izlazi 15. ožujka na Ninja Tune etiketi.
Tri godine nakon čudesnog “Ballad of the Ice” , izraelski duo najavljuje novi materijal koji izlazi na njihovom privatnom inprintu Garzen Records.
Službeni datum izlaska albuma, savršenog imena za ono što nam Red Axes spremaju, “Beach Goths” je 29. lipanj. Dori Sadovnik i Niv Arzi i dalje istražuju te uvrnute prečice od plesne do punk i new wave glazbe i rade to iznenađujuće svježe i uzbudljivo.
Slušamo ih čitav tjedan u kratkoj i slatkoj psihodeličnoj pop baladici u kojoj im vokal posuđuje još jedna nova Tel Aviv zvijezda, Adi Bronicki iz benda Deaf Chonky.
autor: el5egundo, 12/06/2017
Arhiva

Britanski The Cinematic Orchestra se vraćaju nakon čak dvanaest godina. Novi album zvat će se ‘To Believe’, a izlazi 15. ožujka na Ninja Tune etiketi.

Puno mirnije možemo spavati kad znamo da u našoj lijepoj zemlji punoj života, kriterij kvalitete i svjetlo u glazbenom tunelu nije ni Porin ni CMC ni Šlep Šou već ovakvi divni ljudi koji stvaraju slobodnu glazbu.

Moses Sumney namjerava ove godine objaviti čak dva albuma, prvi u veljači, a drugi u svibnju. Polly je stvarno krasna stvar koju slušamo cijeli tjedan kao powerplay community radija KLFM.

Umjesto Sputnikom, ovaj tjedan vas cijepimo sa svježim ruskim post-rockom. Bend ima novi album koji se zove Before the Road i punokrvni hit koji vrtimo ovaj tjedan je Pole Star.
playlist