
RADIO U KVARTU /// KINESKI ZID
KLFM ponovo ispred Prostora!
community radio
Na panel diskusiji gostovat će predstavnici pet hrvatskih Centara za mlade koji će prezentirati svoja iskustva, druge zainteresirane sudionike upoznati s uslugama i programima te predstaviti različite modele upravljanja o čemu će se također moći razmijeniti mišljenja. Panel diskusija doprinijet će kvaliteti konferencije koja će u studenom dati odgovore na pitanja o programu i uslugama splitskog Centra za mlade te o optimalnom modelu upravljanja.
Diskusija će se održati u sklopu festivala Platformat, u utorak, 30. listopada u 11 sati u Beton kinu u splitskom Domu mladih (južni ulaz).
Prilika je to da se institucije, udruge i donositelji odluka koje utječu na život mladih upoznaju s potencijalima koji se mogu ostvariti realizacijom Centra za mlade te prepoznaju svoje benefite i uloge u realizaciji Centra za mlade. – najavljuje Goran Biličić iz Info zone, napominjući da je više informacija o realizaciji splitskog Centra za mlade dostupno na webu Centra za mlade.
Goran Biličić i Antonia Kuzmanić gostovali su u emisiji Context radija KLFM početkom listopada, a snimku razgovora o Centru za mlade možete poslušati ovdje:
Konferencija će dati odgovore na pitanja o programu i uslugama splitskog Centra za mlade te o optimalnom modelu upravljanja. Okupit će sudionike iz splitskog makroregionalnog područja – mlade, stručnjake za rad s mladima, predstavnike javnih tijela zaduženih za mlade te donositelje politika koje utječu na kvalitetu života mladih.
Anketa je namijenjena dionicima sa splitskog makroregionalnog područja – mladima, stručnjacima za rad s mladima, predstavnicima javnih tijela zaduženih za mlade te donositeljima politika koje utječu na kvalitetu života mladih.
Anketa, kao i prijave za konferenciju dostupne su na centarzamlade.net.
| |
autor: Kristina Tešija, 26/10/2018
Arhiva
Na današnji je dan prije 75 godina rođen Philip David Ochs, američki kantautor i jedan od prvih protestnih pjesnika, čiji je život nažalost prekinut njegovom vlastitom voljom u travnju 1976., kada je imao samo 35 ljeta. Uistinu, ne treba kriviti Dylana (koji je s Philom bio u konstantnom rivalstvu još od 1962.), pa ni Phila osobno – katkad pogrešno posložene kockice mogu nanijeti ogromnu štetu, kako po pitanju tog kratkog i nesretnog života, tako i po značaju za cjelokupnu međunarodnu glazbenu scenu!
subota, 24. svibnja / 11:00 – 12:30 h
playlist