Jedno (novo)romantično jutro
Ovoga će se tjedna Soda Fountain inkarnirati u stilskoj, čak i modnoj varijanti.
community radio
Ovotjedno izdanje emisje Soda Fountain je zamišljeno kao soundtrack izgubljenog, možda i nikad snimljenog SF filma. Ne trebate ići daleko u svemirska prostranstva jer i Zemlja sasvim čudnovato mjesto.
Ovotjedno izdanje emisje Soda Fountain je zamišljeno kao soundtrack izgubljenog, možda i nikad snimljenog SF filma. Njegovu radnju možete smjestiti gdje god želite – ne trebate ići daleko u svemirska prostranstva pošto je i Zemlja sasvim čudnovato mjesto.
Ukoliko želite, ne morate ga čak niti smatrati SF filmom. Svako pomjeranje granica, na kraju krajeva, izaziva isti efekt kao uživljavanje u psihološku dramu.
Odlebdite ovog jutra uz glazbenu listu koja kao i obično zadire u duga desetljeća glazbene povijesti, spajajući ono naizgled nespojivo u jedinstvenu cjelinu.

(intro: The Doors – The Movie)
01 Rowland S. Howard – The Golden Age Of Bloodshed
02 Wilco – In A Future Age
03 Graeme Jefferies – If The Moon Dies
04 The Jesus & Mary Chain – UV Ray
05 The Clean – Outside The Cage
06 Soft Cell – Bedsitter
07 The Mission – Wasteland
08 Laurie Anderson – The Visitors
09 Silver Jews – Federal Dust
10 Blaine L. Reininger – Rolf And Florian Go Hawaii
11 Raymond Scott – Kodachrome
12 Hugo Race & The True Spirit – Full Moon
13 The Durutti Column – Blue Period
14 Botanica – Trapped
15 Bauhaus – Dark Entires
(intermezzo: Saint Etienne – Etienne Gonna Die)
16 Ultravox – Just For A Moment
17 Suede – Europe Is Our Playground
18 Nine Rain – Terrorist Attack
19 Tuxedomoon – In The Manner Of Speaking
20 Cousteau – Heavy Weather
21 Iggy Pop – Billy Is A Runaway
22 Spacemen 3 – Marry Anne
23 Woven Hand – Kingdom Of Ice
24 Suicide – Rocket U.S.A.
25 Chris Knox – Maxillofacial Homograft (intro)
26 Chris Knox – Maxillofacial Homograft
27 Ralph Gean – Planet Of The Rain
28 Jethro Tull – Elegy
(outro: The Durutti Column – Epilogue)

powered & provided by ©eXit
autor: Vjeran Stojanac, 15/11/2017
Arhiva
Ovoga će se tjedna Soda Fountain inkarnirati u stilskoj, čak i modnoj varijanti.
Listopad je u punom jeku i pomalo se približava svojem završetku, pa je ovotjedna glazbena lista izdanja Soda Fountaina prožeta takvim, ‘oktobarskim’ ambijentom. Kako to zvuči u našoj viziji, možete doznati ovog četvtrka između 10 i 12 h!
Još jedno glazbeno putovanje s ekletičko/tematskom podlogom, ovoga puta u vidu iskupljenja za propagiranje alkohola u izdanju Soda Fountaina emitiranom prije tri tjedna.
Četvrtak ujutro, 10.00 h, termin je već poslovično rezerviran za ekletičku, a katkad i tematsku listu zvanu Soda Fountain. Ovog vam se tjedna, pred produljeni vikend nudi mogućnost leta kroz taj šareni, raznoliki i ne uvijek pouzdan svijet zrakoplova i zračnog prometa. Uživajte u ovih 120 minuta skladbi čija je zajednička poveznica statistički najsigurnije prijevozno sredstvo! Good flight!
playlist