KLFM

Kunst & Liebe Frequency Machine

Split Nomad Gallery x Demos

Ovaj četvrtak navečer u Academia Club Ghetto očekuje vas Demosova atmosferična glazbena selekcija za Split Nomad Gallery.

Split Nomad Gallery je prva pop-up art galerija u Splitu. Okuplja grupu kreativnih istomišljenika koji su pod mantrom da razvoj društva direktno ovisi o razvoju kulture i umjetnosti, odlučili promijeniti mali dio kozmosa oko sebe. Kroz niz jednodnevnih izložbi na nekoliko lokacija u gradu Splitu, Split Nomad Gallery na inovativan način promovira suvremenu umjetnost. Podružite se na našim izložbama, pogledajte što vam nudi splitska suvremena umjetnička scena, a kad ste već tu kupite i pokoju grafiku, fotografiju ili sliku uz ugodnu ćakulu sa umjetnicima.

SPLIT NOMADS:
Ivan Bučni Svagusa Stripovi
Marita Bulimbašić
Mile Modic
Luka Duplančić
Petar Reic / OmoLab
Petra Miletić
Vinko Barić
Lucija Bužančić
Kesa
Džaaks

autor: Ante Marković, 18/09/2019

, , , , ,

Vezane objave

Arhiva

Mariano Mariani: Moj osvrt na splitsko ukazanje Laibacha

20/06/2014.

Zadnjih su dana lokalne medije prepavili osvrti na nedavno održan koncert Laibacha u splitskom HNK. Ponovno je lajala uobičajena umišljena pasčad; razni Gallovi, Grgići, Pavičići, Stojanci, Sušakinje, Rosandićke i da ne nabrajamo tu kvazielitu… No, kako bi razbili njihovu predvidivost i monotoniju, prilažemo osvrt našeg čudesnog i iznad svega svojoj viziji odanog reporetra Mariana Marianija, analitičara iz duboke sjene! Pročitajte što Mariano misli o povratku Laibacha u Split nakon četvrt stoljeća, uvažavajući pritom i ostale bitne ali zapostavljene usputne trenutke koji upućuju k Duhu Vremena!

SuperUho: zagrijavanje u Zaboku!

15/06/2015.

SuperUho u suradnji s Green Room Sessions iz Zaboka najavljuje koncert zagrijavanja za SuperUho Festival – 20. lipnja u klubu Regenerator u Zaboku u sklopu programa Green Room Sessions nastupit će austrijski underground rock bend Mile De Deaf i aktualni zagrebački rock sastav ESC Life. Pored spomenutih bendova prije i nakon nastupa glazbu će birati službeni DJ SuperUha – DJ Per Le Cler.

Indirekt 2015.

17/06/2015.

Indirekt je prvi glazbeno umjetnički indie festival u Istri koji se treću godinu zaredom održava u Umagu. Indirekt nastaje kao oda nezavisnoj ili indipendent glazbi i umjetnosti, dalekoj od velikih produkcijskih kuća, mainstreama i industrije koja je umjetnost svela na zaradu.

RADIO U KVARTU /// Kineski zid

05/06/2023.

I ove godine družimo se u Spinutu, ispred kreativnog hub-a Prostor u Plančićevoj!

Tjedna rotacija

Arhiva

MITSKI / The Land Is Inhospitable and So Are We

THE JESUS AND MARY CHAIN / Darklands (1987)

FUTURE ISLANDS / Deep in the Night

Kölsch / Balance

ZZ TOP / Raw (Live)

NEMANJA / Voodoo Beat

playlist

Listen on Online Radio Box! KLFM