Under The Sun
Mark Pritchard, producent aktivan već dugi niz godina nedavno je na legendarnoj etiketi Warp objavio jako lijepi album nazvan ‘Under The Sun’ na kojem gostuju Bibio i Thom Yorke.
Arhiva
Mark Pritchard, producent aktivan već dugi niz godina nedavno je na legendarnoj etiketi Warp objavio jako lijepi album nazvan ‘Under The Sun’ na kojem gostuju Bibio i Thom Yorke.

Zadnje ovogodišnje izdanje emisije (ne)popularne glazbe svira glazbu iz američke serije koja je zaslužila samo pohvale, kako kritike tako i publike. Između ostalih na soundtracku su se našli i naši Bambi Molestersi, zahvaljujući glazbenom supervizoru serije Thomasu Golubicu koji očigledno vuče korijene iz ovog dijela svijeta..

‘Danski princ elektronike’, kako su mu nekoć tepali, posljednjih pet godina stvara i nastupa isključivo s ‘full live’ bendom. U sklopu turneje kojom promovira aktualni album ‘Lost’ dolazi u zagrebačku Tvornicu 30.rujna. Emisija (ne)popularne glazbe večeras od 20 sati na Radiju KLFM.
playlist