
Igor uletio na rendom
For what it’s wrth: smatram da je dodatno zaslađivanje mlijeka instant kakao prašcima zapravo jedna indulgencija petarpanovskog tipa, i kao takva je simptomatična postmodernističkom, kasno-kapitalističkom društvu.
Treći dio Rendom serijala srednja škola. Nemam šta više napisati o tome.
Bilo je O.K., ali mislim da se nitko ne bi vratio nazad u srednju. Bez cilja je. Slikari su uvijek išli na kave. Išli u kafiće, bježali sa nastave pa na kavu. Bez cilja. Men u srednjoj si, kakva kava? Tekstilke su uglavnom bile i manekenke, ne sve, ali cca pola njih.. Fifti-fifti. Draženova sestra je napravila agenciju za manekene/ke. Dobar dio tekstilki je tamo bio. Valjda još jesu. Neam pojma.
Evo pita Dabo ako imam neki dobar font za kruh. Pekarski font. Šta je to? Šta???
autor: Rendom, 26/12/2018
Arhiva

For what it’s wrth: smatram da je dodatno zaslađivanje mlijeka instant kakao prašcima zapravo jedna indulgencija petarpanovskog tipa, i kao takva je simptomatična postmodernističkom, kasno-kapitalističkom društvu.

Ajmo izvadak. Šta kaže Nigz? —Šta? —Za Rendom. —Šta? —Za opis. —Tajnokutne… Računice. Bilježe sve. —još 69 znakova, ako želiš. … Ne ne, dobar je, dobar je… 2

Neam pojma. Teški rendom odabir. Neću ni napisati listu. Moraš slušati. Bademi.
playlist