
Rendom bitke vol_8
Književnost vs design, Kanada vs Nova Gradiška. Nisam poslušao ali sudeći po natjecateljima, koji su oboje veliki ljubitelji glazbe, dobre su. Možda malo pop. Tko će pobijediti!????? RENDOOOM BITKE!
Treći dio Rendom serijala srednja škola. Nemam šta više napisati o tome.
Bilo je O.K., ali mislim da se nitko ne bi vratio nazad u srednju. Bez cilja je. Slikari su uvijek išli na kave. Išli u kafiće, bježali sa nastave pa na kavu. Bez cilja. Men u srednjoj si, kakva kava? Tekstilke su uglavnom bile i manekenke, ne sve, ali cca pola njih.. Fifti-fifti. Draženova sestra je napravila agenciju za manekene/ke. Dobar dio tekstilki je tamo bio. Valjda još jesu. Neam pojma.
Evo pita Dabo ako imam neki dobar font za kruh. Pekarski font. Šta je to? Šta???
autor: Rendom, 26/12/2018
Arhiva

Književnost vs design, Kanada vs Nova Gradiška. Nisam poslušao ali sudeći po natjecateljima, koji su oboje veliki ljubitelji glazbe, dobre su. Možda malo pop. Tko će pobijediti!????? RENDOOOM BITKE!

Francuska. Neki laganini. Romantika. Kraj ljeta. Ležanje. Možda repriza idući tjedan.

Evo ih japanci. Eksperiment teži. Ubija. Biti će O.K. Samo upali i slušaj. O.K. je. Ne stvarno…
playlist