
KOLD NITES #7
Memori (glazbenik iz Francuske na rezidencijalnom programu u Fažani) složio listu povodom novog Kold Nitesa u Kasarni!
Dobio na mail link za skinut. Rendom album. Nisam ga poslušao. Momo odabrao. Biti će to ok. Neki jazz piše u tekstu.
1993., Paris-Brooklyn
Snaga zvuka
WHUUUUT !!!!
To je …
Dobro, loše
(MC Solaar) Dobro, loše
(Guru) Dobro, loše
(MC Solaar) Dobro, loše
Vjerojatno je to bilo sve
Humanitarna je farsa završila u ništavilu
To je ogledalo kao u diskotekama
Ono odražava u svjetlu i bez nje, ffft! Vjetar.
Volim snažne slike jer sam poput vas
Težina riječi i šok fotografija
Hej yo, vrijeme je da ustaneš,
Dosadno sam, dosta mi je
Izložit ćemo pogrešku koja se događa
Ima ljudi koji plesaju na ulicama
u svakom gradu, puno djece
Živim u Brooklynu
širom svijeta i znate da znam …
(google translate)
autor: Rendom, 07/02/2018
Arhiva

Memori (glazbenik iz Francuske na rezidencijalnom programu u Fažani) složio listu povodom novog Kold Nitesa u Kasarni!

Repriza nedjeljnog izvanrednog Rendoma – Rendom what the funk 2 bitke.
playlist