
Rendom album
Evo ih japanci. Eksperiment teži. Ubija. Biti će O.K. Samo upali i slušaj. O.K. je. Ne stvarno…
オープンリールアンサンブル は、日本のバンド。2009年に結成。オープンリール式のテープレコーダーを改造して楽器として演奏する。佐藤と難波の2人は2015年に脱退し、マザーテレコとして活動している。
je japanski bend poznat po korištenju otvorenih vrpca za stvaranje glazbe. Osnovan je 2009. godine, a čine ga članovi Ei Wada, Haruka Yoshida i Masaru Yoshida. Bend je izvorno uključivao i članove Kimitoshi Sato i Takumi Mamba, koji su otišli 2015. godine.
je japanski bend poznat po godine, a čine ga članovi Ei Wada, Haruka Yoshida i Masaru Yoshida. Bend je izvorno uključivao i članove Kimitoshi Sato i Takumi Mamba, koji su otišli 2015 korištenju otvorenih vrpca za stvaranje glazbe. Osnovan je 2009. godine, a čine ga članovi Ei Wada, Haruka Yoshida i Masaru Yoshida. Bend je izvorno uključivao i članove Kimitoshi Sato i Takumi Mamba, koji su otišli 2015. godine.
je japanski bend poznat je japanski bend poznat, Haruka Yoshida i Masaru Yoshida. Bend je iznd je izvorno uključivao i članove Kimitoshi Sato i Takumi Mamba,po korištenju otvorenih vrpca za stvaranje glazbe. Osnovan je 2009. godine, koji su otišli 2015. godine.je japanski bend poznat po korištenju otvorenih vrpca za stvaranje glazbe. Osnovan je 2009.. godine. Uletava i Hudson Freeman sa Good Faith.
je japanski bend poznat po korištenju otvorenih vrpca za stvaranje glazbe. Osnovan je 2009. godine, a čine ga članovi Ei Wada, Haruka Yoshida i Masaru Yoshida. Bend je izvorno uključivao i članove Kimitoshi Sato i Takumi Mamba, koji su otišli 2015. godine.

autor: Rendom, 24/09/2025
Arhiva

Evo ih japanci. Eksperiment teži. Ubija. Biti će O.K. Samo upali i slušaj. O.K. je. Ne stvarno…

For what it’s wrth: smatram da je dodatno zaslađivanje mlijeka instant kakao prašcima zapravo jedna indulgencija petarpanovskog tipa, i kao takva je simptomatična postmodernističkom, kasno-kapitalističkom društvu.

Bruce Willis je zabrinut. O.K. što je obučen u rozog zeca, i šta jede mrkvu – to ga ne brine… ova plejlista je malo mutna.
playlist