
Going Underground
Prošlu smo se nedilju vratili u ritam, pa ovu nedilju nastavljamo s tim. Red nove muzike, red obljetnica, za svakoga…
Nakon par tjedana vraćamo se u studio i to u duetu prvi put nakon točno pola godine.
Obilježavamo par obljetnica, najavljujemo neke buduće koncerte i osvrćemo se na neke nedavne.
Od 20h na klfm.org
autor: Mislav Muselin, 07/07/2024
Arhiva

Prošlu smo se nedilju vratili u ritam, pa ovu nedilju nastavljamo s tim. Red nove muzike, red obljetnica, za svakoga…

Ove nedilje nas nema u studiju, ali smo vam pripremili listu na kojoj će se nać nešto za svakoga.
playlist