KLFM

community radio

Jedan kamen manje u mozaiku

10:00–12:00 Četvrtak 26.8.2021.

Posvetno izdanje Soda Fountaina u sjećanje na Charlieja Wattsa

Charlie Watts (2.6.1941. – 24.8.2021.)

autor: Vjeran Stojanac, 25/08/2021

Vezane objave

Arhiva

Jutarnji program četvrtkom – Meanwhile in Europe

17/07/2013.

Kako je to već uobičajeno, dva su zadnja sata jutra četvrtkom rezervirana za pomalo nostalgično i edukativno putovanje po glazbenoj ostavštini prošlog stoljeća (uključujući i početke novog).

Vor dem Krieg: die neue Erweiterung

04/03/2014.

Ovotjedno je izdanje Soda Fountaina posvećeno Ukrajini, i to u kontekstu šireg razvoja događaja – onog već viđenog, ali uz uključenje svih mogućih solucija, od kojih one najtmurnije i najradikalnije prizivaju svjetski sukob koji bi vrlo lako mogao biti nuklearnog karaktera. Izbor priloženih glazbenih brojeva uostalom jako dobro ilustrira postojeće stanje i ona moguća, realna i alternativna, i ne preostaje reći ništa drugo do: uživajte u odabranoj glazbi!

Musique Macabre vol II

04/02/2015.

Slijedi jedno naizgled klasično, a opet nekonvencionalno izdanje Soda Fountaina. Ovog jutra uskočite na rastočeni brod koji Vas prevozi jezerom tišine.
Uz glazbu koja često odjekuje na rubu šapata. ….i ne zaboravite ponijeti kovanice za Harona!

Round and round and round….

10:00–12:00 Četvrtak 19.11.2020.

Još jednom… idemo dalje!

Tjedna rotacija

Arhiva

PYE CORNER AUDIO / More Songs About The Sun

R.E.M. / Reckoning (1984)

ALEX IZENBERG / Old Gold

JOB JOBSE / Dekmantel

BLACK PUMAS / Live from Brooklyn Paramount

ĐAVOLI / Ljubav i moda (1986)

playlist

Listen on Online Radio Box! KLFM