KLFM

Kunst & Liebe Frequency Machine

Izvještaj Simulans, najave, noviteti – Pila Naopako

Uz sat vremena žestoke glazbe, poslušajte izjavu pjevača banda Stimulans nakon koncerta u Legends Baru, najave koncerata (nažalost sve van Splita). Svakako dok slušate Pilu Naopako, možete paralelno čitati o većini bandova u Metal Jacket Magazine-u.

Uz sat vremena žestoke glazbe, poslušajte izjavu pjevača banda Stimulans nakon koncerta u Legends Baru, najave koncerata (nažalost sve van Splita). Svakako dok slušate Pilu Naopako, možete paralelno čitati o većini bandova u Metal Jacket Magazine-u.

www.metaljacketmagazine.com

Playlista:

  1. Napalm Death – How The Years Condemn (http://metaljacketmagazine.com/nova-pjesma-od-napalm-death-a-how-the-years-condemn/)
  2. Izjava sa koncerta 10.01. Čuljo (Galerija – http://metaljacketmagazine.com/stimulans-legends-bar-10-01/)
  3. Stimulans – Slave of the Vail (http://metaljacketmagazine.com/stimulans-nakon-dugo-u-splitu/)
  4. Baltazar – Treba nam ljubav
  5. Dream Theater – Space-Dye Vest
  6. Black Label Society – My Dying Time (http://metaljacketmagazine.com/event/black-label-society-gosti-22-07-2015-beograd/)
  7. Metalsteel – Narcissus (http://metaljacketmagazine.com/event/valhalla-steelhammer-metalsteel-voltage-aztec-16-1-2015-mocvara/)
  8. Verted – Oblivion
  9. Skeletal Remains – Reconstructive Surgery (http://metaljacketmagazine.com/event/skeletal-remains-morfin-usa-verted-rijeka/)
  10. Mechanical God Creation – Terror In The Air (http://metaljacketmagazine.com/jedan-na-jedan-mechanical-god-creation/)
  11. Barren Earth – The Rains Begin (http://metaljacketmagazine.com/barren-earth-ima-ugovor-sa-century-mediom/)
  12. Black Sabbath – N.I.B.
  13. AC-DC – Play Ball
  14. Queensryche – Queen of the Reich
  15. Rainbow – Kill The King

autor: Vjeran Birimiša, 12/01/2015

,

Vezane objave

Arhiva

Puma Ruma, Polarity of Life, … novosti, koncerti

21:00–22:00 Nedjelja 11.12.2016.

Puma Ruma, Polarity of Life, … novosti, koncerti

Under The Graveyard

21:00–22:00 Nedjelja 30.8.2020.

Listen Pila Naopako every Sunday at 9 pm (cest) at www.klfm.org  or  https://www.mixcloud.com/pila-naopako/stream/ Feel free to send promo material at info@metaljacketmagazine.com. Pila Naopkao was established in 1994 and…

I Will Never Die

21:00–22:00 Nedjelja 12.7.2020.

‘The proportions of the human body according to Vitruvius’) is a drawing made by the Italian polymath Leonardo da Vinci in about 1490.

Sell Yourself

21:00–22:00 Nedjelja 14.11.2021.

Listen Pila Naopako every Sunday at 9 pm (cest) at www.klfm.org  or  https://www.mixcloud.com/pila-naopako/stream/.

Tjedna rotacija

Arhiva

BEYONCE / COWBOY CARTER

BEASTIE BOYS / Ill Comunication (1994)

JOHN GRANT / It’s A Bitch

DASCO / Bassiani

MY MORNING JACKET / Live at Bonnaroo

REVIRGIN / Moderna rješenja (2023.)

playlist

Listen on Online Radio Box! KLFM