Alo Ekipa! Vraćamo se u studio najdražeg nam KLFM radija sa misijom da jubilarna peta sezona bude najbolja do sada. Od 19.00 smo u eteru, a vi nam poželite sreću. Mi ćemo dati sve od sebe i obećati redovitije podcaste :P
Vole vas vaši Esplendorovci!
Današnju emisiju iskoristiti ćemo da predstavimo glazbu koja je obilježila naše dvije godine isprepletenosti sa projektom Adriatic Social Club. Budući da zbog svima znanih okolnosti ne možemo biti tamo, djelić duše ASC-a selimo u virtualni eter radija KLFM…Slušamo se od 19.00
Udobno se zavalite, natočite si čašu nekog finog pića i uživajte u dvosatnoj selekciji nove glazbe koju za vas vrijedno…
Ususret sutrašnjem zajedničkom nastupu na Ego Free Festivalu tročlana ekipa emisije “Radio Esplendor” danas će zasukati rukave i u eter…