KLFM

Kunst & Liebe Frequency Machine

Daydream

20:00–23:00 Utorak 20.9.2022.

Omiljeni side projekt omiljenog electronica benda, The Amorphous Androgynous odnosno Future Sound of London, u svojoj selekciji psihodeličnih riba koje nam dolaze u san.

Tri sata malog vodiča kroz progresivnu glazbu i ovaj utorak od 20 sati.

  1. The Amorphous Androgynous – Light Beyond Sound
  2. Cranium Pie – Drying In The Sun
  3. Brightblack Morning Light – Another Reclamation
  4. Ananda Shankar – Exploration
  5. Donovan – Barabajagal (Love Is Hot)
  6. Don Sebesky – Guru-vin
  7. Mahavishnu Orchestra – You Know, You Know
  8. Espers – Mansfield And Cyclops
  9. Friends Of Dean Martinez – Wichita Lineman
  10. The Amorphous Androgynous – High Tide On The Sea Of Flesh
  11. The Earlies – Breaking Point
  12. Can – Flow Motion
  13. Grover Washington, Jr. – Masterpiece
  14. Lord Sitar – I Am The Walrus
  15. The Settlers – The Lightning Tree
  16. The Amorphous Androgynous – Opus Of The Black Sun
  17. The Cosmic Wizards’ Club Band – Musashi
  18. Dungen – Satt Att Se (Instrumental)
  19. Ian Neal – Kingdom Of The Birds
  20. Richard Harris – On Love
  21. Pentangle – Light Flight
  22. Sunforest – Magician In The Mountain
  23. The Amorphous Androgynous – Elysian Feels
  24. Pearls Before Swine – Oh Dear (Miss Morse)
  25. The Transpersonals – Silver Star
  26. The Amorphous Androgynous – The Lovers
  27. Günter Kallmann Chor – Daydream
  28. Mort Garson – Killing Of The Witch
  29. Psychonauts – Circles
  30. David Axelrod – The Mental Traveler
  31. Heaven And Earth – Feel The Spirit
  32. US69 – 2069 (A Space Oddity)
  33. Tim Buckley – I Never Asked To Be Your Mountain
  34. Shweta Javeri – Heart Of Darkness
  35. Wizards Of Ooze – Helga
  36. Tommy James And The Shondells – Cellophane Symphony
  37. The Amorphous Androgynous – The Onion
  38. David Holmes – What R We Stealing
  39. Betty Davis – If I’m In Luck (I Might Get Picked Up)
  40. Dzyan – Naga Raga
  41. Ultimate Spinach – (Ballad Of) The Hip Death Goddess
  42. Werkraum – Queen Mab
  43. Tommy Graham – Sahajiya
  44. Yellow Moon Band – Entangled
  45. Turzi – Afghanistan
  46. I Gres – Voleur
  47. Rocking Horse People – Lost In The Haze
  48. Mahagon – Dívka S Jablky

autor: el5egundo, 20/09/2022

, , ,

Vezane objave

Arhiva

The Joint

20:00–22:30 Utorak 20.3.2018.

I to kakav. Antologija 37 godina stvaranja Burnt Friedmana i reizdanje Conjoint klasika iz 2000.g. Glazba od koje vas prolaze srsi i mozak hoće vani. Glazba koju morate osjetiti.

Independence

15/02/2016.

Staviš sliku albino jelena, nazoveš epizodu programa (koji je već sam po sebi dovoljno žanrovski sklizak da ga ne moš jasno pohvatat i to radi već godinama) Independence i udrobiš u nešto više od dva sata od This Heat do Andy Votelovih prog i folk iskopina, znaš da je utorak i da ništa više neće biti isto.

Sentimiento Nuevo

26/08/2013.

Nakon godina standardnog dvosatnog formata utorkom od 20h, s rujnom, lagane promjene u konceptu ovog programa. Učestalo bombardiranje novom glazbom sve više gubi smisao na medija koji to radi skoro pa 24 sata dnevno.

Domo Arigato (どうもありがとう)

20:00–23:00 Utorak 14.8.2018.

Hvala lijepo, vama divnim ljudima iz zemlje izlazećeg sunca, na svim ovim mekim tonovima i tvrdim ritmovima koje skupa slušamo i studiramo u večerašnjem malom vodiču kroz progresivnu glazbu.

Tjedna rotacija

Arhiva

LITTLE SIMZ / No Thank You

IAN POOLEY / Since Than (2000.)

FEVER RAY / Kandy

TRAUMER / fabric promo

RICHARD HAWLEY / Live at Halifax Piece Hall

REX ILUSIVII / Disillusioned! (1987)

playlist

Listen on Online Radio Box! KLFM