
Prva Četvrt
Novih tridesetak 2020 songova. QRT!
padaju, QRT skače!!
autor: Gaal, 10/04/2025
Arhiva

The Gaslight Anthem, jedan od najvažnijih američkih rock bendova posljednjih deset godina, dolaze u Tvornicu kulture 9. studenog na svoj prvi i jedini koncert u Hrvatskoj i regiji. Nastup u Tvornici kulture 9. studenog dio je velike europske turneje koja počinje 29.listopada u Njemačkoj. Na popisu je zasad 18 koncerata, a zagrebački nastup je jedini u Hrvatskoj i našoj regiji. Uz malo sreće i malo znanja možete osvojiti ulaznicu za ovaj događaj koji se ne propušta! Kako ulaznica može biti vaša provjerite ulaskom u ovu najavu.
playlist