
dopolavoro lista vol.1, 1/2
Prve dvije trećine dopolavoro plejliste koju su nam poslali Daria i ekipa iz Drugog mora za nabrijan, pravednički, radnički, srijendomički san.
Masu toga. Užasan rendom. Oko 20 min preko termina. Najmanje slušan termin. Ubostvo. Ima i par pjesama – Bukowski, Koch i Baldini.
Pretjerano. Baš previše. Idu ok stvari, i neke manje ok, i nešto skroz tapija. Ali ide. Mercury Blues za Zeku, za stare dane u Bassu.
autor: Rendom, 21/05/2017
Arhiva

Prve dvije trećine dopolavoro plejliste koju su nam poslali Daria i ekipa iz Drugog mora za nabrijan, pravednički, radnički, srijendomički san.

Samo pauze na Rendom. Sad ćemo probati redovito. Idemoooooo! REEEEEEEEndooom. Dinosauri. Nisam gledao taj crtić, ali kad napišeš We’re back ti izbaci taj crtić.

Aaa aaaaaaa aaaaaaaaaa a aaaaa aaaaaaa aaaaaa aaaaaaaaaaaaaa aaaaaa aaaaaaaa aaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa a a a aaa aaaaaa aaaaaa aaa aaaaaaa aaaaaa

Iiiiiiiiiiiiiiiiignoreeee the Machineeeeeeee
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiignoooooreeeee the Machiiiiiiine
playlist