
Random buzz
Slušamo sat vremena nekih buzzavih noviteta. Od 17:45 na klfm.org! pozzzdrav Daft Punk – Infinity Repeating (2013 Demo) [feat….
Desk Kreativne Europe – ured Kultura pri Ministarstvu kulture i medija u suradnji s Multimedijalnim kulturnim centrom organizirali su besplatnu radionicu kreativnog sempliranja koju je vodio glazbenik, glazbeni producent i umjetnik Luka Barbić. Ova jedinstvena radionica okupila je mlade glazbenike i producente koji su u dva dana na praktičan način učili o kreativnom sempliranju u programu Ableton.
U reportaži prenosimo dojmove polaznika Roka Vidovića, Vinka Sunare i Ivana Đurana i preslušavamo kompozicije koje su kreirali ovom prilikom. Donosimo i kratki razgovor s Lukom Barbićem o sempliranju.
autor: Mihaela Lubina, 08/12/2022
Arhiva

Slušamo sat vremena nekih buzzavih noviteta. Od 17:45 na klfm.org! pozzzdrav Daft Punk – Infinity Repeating (2013 Demo) [feat….

Snoop Dogg, Vince Staples, Pusha-T,
Spoon, Orville Peck, Sharon Van Etten,
Jack White, Foals, Caroline Polachek

Ovi novi albumi kažu suprotno.
Ako tražiš preporuke s aktualnih albuma koji su vrijedni pažnje, uključi se u 17:00.
playlist