KLFM

community radio

IRENA ŽILIĆ / Travelling

Irena Žilić ona nije produkt aktualne hrvatske pomame za ženskim izvođačima. Ona ima glas, pjesme, emociju i najbitnije od svega, njezino veličanstvo – melodiju. Njezin album “Travelling” (cockoo, 2014) I baš kako naslov govori predstavlja emocionalno putovanje kroz glazbu i sluša se u jednom dahu. Stoga i ne čudi da je odabran za KLFM-ov album tjedna!

 

Irena Žilić je relativno novo ime na hrvatskoj glazbenoj sceni. Ne, ona nije produkt aktualne hrvatske pomame za ženskim izvođačima. Irena ima glas, pjesme, emociju i najbitnije od svega, njezino veličanstvo – melodiju. Njezin album Travelling (cockoo, 2014) I baš kako naslov govori predstavlja emocionalno putovanje kroz glazbu i sluša se u jednom dahu.

irena8-cb

Stoga i nije neobično da je postavljen kao album tjedna na radiju KLFM.

Highlights: Cricket and mouse, Whatever feels right, Autumn delight, Little One.

 

 

autor: Vjeran Stojanac, 04/11/2014

, ,

Vezane objave

Arhiva

MIMIKA ORCHESTRA / Medzotermina

17:00–18:00 Nedjelja 28.12.2025.

Peti studijski album dvadeseteročlanog ansambla kojim dirigira Mak Murtić. Izdanje se bavi staroslavenskim i mediteranskim mitovima te njihovom metaforičkom refleksijom na suvremen život i idealno upada za ove zaključne tjedne 2025. godine.

NO COMMENT / Don’t Panic!

17:00–18:00 Nedjelja 7.9.2025.

Ono kad je Cipa pjevao u No Commentima.

URBAN / Žena dijete (1998)

17:00–18:00 Nedjelja 30.11.2025.

Iz upravo objavljene knjige Album na dan: 365 najvažnijih domaćih & ex-YU albuma koje morate poslušati

Goribor – Goribor (2007)

15:00–16:00 Utorak 21.4.2020.

U ateljeu radno. Ulazi Andi, pali komp. Sejvam fajlove, uzmem bocu i čašu i na kauč. Krene pelin i bass:

Tjedna rotacija

Arhiva

JAMES BLAKE / Trying Times

KINGS OF LEON / Only By The Night (2008)

RØLØ / Melasa

Patrice Bäumel / GU Berlin (R)

ST. VINCENT / Live in London!

TONI STAREŠINIĆ / Eksterminator ’81

playlist

Listen on Online Radio Box! KLFM